Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


06/04/200707:08 PM

Лідери «Правиці» відвідали Львів
1 червня 2007 року в рамках інформаційної кампанії блоку лідери трьох найбільших правих партій, що утворили блок „Рух-Українська правиця” - Юрій КОСТЕНКО (УНП), Борис ТАРАСЮК (НРУ), та Микола ЯКОВИНА (заступник голови УРП „Собор”) відвідали Львів.
«Наше об’єднання започаткувало формування правої потужної сили, яка поступово має перерости у праву партію, яка назавжди визначатиме українську державну політику. Ми відкриті до спілкування з іншими правими партіями, до об’єднання», - зазначив 1 червня 2007 року лідер УНП Юрій КОСТЕНКО під час прес-конференції у Львові.
КОСТЕНКО також наголосив, що сьогодні ситуація складається в такий спосіб, що «праві сили, з урахуванням усіх пріоритетів, які вони поставили перед собою, готові до чергового об’єднання навіть з іншими за ідеологією демократичними силами. Головна мета такого об’єднання – збереження демократичного розвитку України».
Відповідно до програми візиту лідерів блоку „Рух-Українська Правиця” у Львові відбулося віче «Владу-українцям!» біля пам’ятника Т.Шевченка, яке транслювалося у прямому ефірі Львівського обласного телебачення. Під час свого виступу на Вічі представники «Правиці» заявили про те, що об’єдналися в єдиний блок заради того, щоб створити справді українську владу – альтернативу нинішній. Також праві розкритикували дії нинішнього уряду і засудили практику відмови від попередніх домовленостей з боку коаліції.

Довідково: Раніше, 13 травня інформаційна кампанія "Правиці" стартувала в Тернополі, а 24 травня лідери партій, які входять в блок провели низку зустрічей у Харкові.


Версія для друку На першу сторінку