>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


01/20/2004

У Києві відбулася презентація Пласту – національної скаутської організації України

Презентація Пласту – Національної Скаутської Організації України для представників органів державної влади, громадськості і преси відбулася 15 січня в Державному Комітеті України у справах сім’ї та молоді.

У презентації взяли участь голова Державного Комітету України у справах сім’ї та молоді Валентина ДОВЖЕНКО, члени опікунської ради Пласту у Верховній Раді України, народні депутати України, члени політичної групи Української Народної Партії Ігор ЮХНОВСЬКИЙ та Сергій ОЛЕКСІЮК, секретар Комітету ВР з питань молодіжної політики Юрій ПАВЛЕНКО, а також голова крайової пластової старшини України О.ЗАЛІПСЬКА. Одним із організаторів презентації виступив координатор опікунської ради Пласту у ВР Сергій ОЛЕКСІЮК.

Під час презентації відбувся обмін думками про перспективи розвитку в Україні національного скаутінгу, успіхи Пласту у вихованні дітей та молоді і досвід співпраці з органами влади у реалізації державної молодіжної політики у 2003 році. Учасники презентації переглянули відеофільм про дитячі скаутські табори, організовані Пластом у 2003 році, фотовиставку, виставку пластових видань. Представники органів державної влади, народні депутати України відзначили активну працю Пласту протягом останніх 13 років у вихованні дітей і молоді, чітку і логічну систему виховного процесу в Пласті. Було відзначено, що Пласт є зараз одним із лідерів молодіжного руху України і його праця потребує підтримки органів державної влади.Версія для друку На першу сторінку