>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


05/18/2004

ЧЕРКАЩИНА. Іван ЗАЄЦЬ передав культурно-освітнім закладам 500 примірників книги “Трипільська цивілізація у спадщині України”

Близько 500 примірників книги “Трипільська цивілізація у спадщині України” передав до школ, вузів та райбібліотек Черкас та Черкащини – Городищенського, Драбівського, Жашківського, Звенигородського, Канівського, Корсунь-Шевченківського, Смілянського, Маньківського, Монастирищенського, Тальнівського, Уманського, Христинівського, Полянського, Чорнобаївського районів – , голова Українського благодійного фонду “Трипілля”, народний депутат України, перший заступник голови Української народної партії Іван ЗАЄЦЬ.

У виданні представлено матеріали щодо дослідження трипільської культури. Серед авторів –директор заповідника “Трипільська культура” Владислав ЧАБАНЮК, відомий археолог, що займається розкопками трипільських поселень на Черкащині, Іван ЛЕЖУХ, директор Тальнівського музею історії хліборобства Вадим МИЦИК, член правління Українського благодійного фонду “Трипілля”, голова обласної організації УНП Леонід ДАЦЕНКО. На думку Леоніда ДАЦЕНКА, “нині в Україні існує нагальна потреба в підтримці уваги до витоків української культури і державності, врешті-решт до прабатьківщини українства, і ця книга покликана пробудити таку увагу”.

Книгу видано за сприяння Українського благодійного фонду “Трипілля” та Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Шевченка. Найближчим часом її планується передати до культурно-освітніх закладів інших районів Черкащини та провести презентацію видання у Черкаському національному університеті ім.Б.Хмельницького та Уманському педагогічному університеті.


Версія для друку На першу сторінку