>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


10/30/200303:39 PM

Якщо влада «здасть» Тузлу, в Україні виникнуть «громадські застави»?

«Грубим порушенням сучасної міжнародної практики та свідченням, що Росія діє з позиції сили, підігріваючи шовіністичні настрої перед парламентськими виборами в РФ, які мають відбутися в грудні, та президентськими, що призначені на наступний рік, на користь діючої влади в Росії” назвав вимогу російського прем’єра КАСЬЯНОВА відкликати укранських прикордонників з острова Тузла, висловлену під час україно-російських переговорів на рівні глав урядів, лідер Української Народної Партії Юрій КОСТЕНКО.

Водночас заява українського прем’єра ЯНУКОВИЧА про вивід прикордонних військ, а потім спростування ним цієї заяви, на думку Юрія КОСТЕНКА, “свідчить про слабкість позицій українського прем’єра та й самої української влади, і саме слабкість української влади обумовлює події як в самій Україні, так і на її кордонах”.

“Слабка влада – слабка держава”, - зазначив Юрій КОСТЕНКО. – “Як показує історія, цим завжди корстаються сили, які знаходяться за її межами”.

Він заявив, що “якщо українська влада нехтуватиме вимогами Конституції та українського законодавства щодо захисту територіальної цілісності України та піде на поступки Росії, “Наша Україна” та інші державницькі громадські та політичні організації мають створити “громадські застави” для захисту територіальної цілісності України”.

При цьому Юрій КОСТЕНКО покликається на Статтю 17 Розділу І Конституції України, в якій записано, що “захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу”. “Отже, якщо держава не здатна захистити суверенітет і територіальну цілісність України, це повинен зробити Український народ”, - зазначив Юрій КОСТЕНКО.


Версія для друку На першу сторінку