>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


02/20/200105:53 PM

Заява фракції Українського Народного Руху

Попри всі намагання вищого керівництва України та залежних від влади ЗМІ пояснити народові «великі вигоди» для нашої держави від домовленостей Президентів України та Російської Федерації, досягнутих на нещодавній зустрічі в Дніпропетровську, навіть поверховий аналіз російської преси, закордонних і українських аналітичних матеріалів дає всі підстави зробити висновок, що правляча в Україні влада здійснила найганебнішу за останніх 10 років капітуляцію перед Росією, поставивши Україну в повну енергетичну залежність від Російської Федерації та втягнувши нашу державу в сферу військово-політичних інтересів Росії.

Так, експерти звертають увагу, що реалізація т.зв. «енергетичного меморандуму» призведе до втрати Україною генеруючих потужностей, відведення з енергетичної галузі коштів, фінансової залежності України від Російської Федерації, зменшення прибутку генеруючих компаній, шахт, залізниці та іншої інфраструктури – і, як наслідок, зменшення надходжень до бюджету та інших фондів, що, фактично, означає втрату Україною величезних економічних можливостей.

Цей документ є спробою повного захоплення нашого енергетичного ринку Російською Федерацією через своє потужне лобі в найвищих ешелонах української влади, витіснення України з європейського ринку експорту електричної енергії, неприхованого тиску та шантажу нашої країни, втягування України до союзу з Росією та Білоруссю.

Кінцевою ж метою всіх політичних маневрів російської дипломатії є встановлення повної економічної та політичної залежності України від свого північного сусіда та спроба відтворити завдяки залученню нашої держави світовий центр політики, яким був колишній Радянський Союз.

Парламентська фракція Українського Народного Руху вимагає від Президента та Прем'єр-міністра України:

1. Оприлюднення всіх підписаних у Дніпропетровську документів;

2. Службового розслідування обставин підготовки й підписання Меморандуму та звільнення С. Єрмілова з посади міністра палива та енергетики України;

3. Суворого дотримання курсу України на інтеграцію з Євросоюзом, в тому числі й в енергетичній сфері;

4. Забезпечення енергетичної безпеки України як складової її національної безпеки;

5. Негайного проведення Парламентських слухань з питань енергетичної політики держави.

Голова фракції

Юрій КОСТЕНКО


Версія для друку На першу сторінку