>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


04/27/200707:05 PM

КІРОВОГРАДЩИНА. Українська народна партія провела вечір пам’яті Володимира Івасюка «Життя моє – обірвана струна»
27 квітня 2007 року в Українському клубі при Кіровоградській обласній організації Української народної партії відбувся вечір пам'яті «Життя моє –– обірвана струна», присвячений творчому і життєвому шляху видатного українського композитора й співака Володимира Івасюка.
Під час вечору пам’яті присутнім розповіли про життєвий шлях Володимира Івасюка та про заснування першого українського фестивалю «Червона рута», який було названо за однойменною піснею Володимира Івасюка. Як зауважив член УНП, незмінний член журі та оргкомітету «Червоної рути» останніх 10-ти років Олександр СІКОРСЬКИЙ, цю назву не випадково було присвоєно першому українському фестивалю, адже у 1989 році після десятирічного замовчування відбувався справжній бум – відновлення інтересу до творчості В.Івасюка. До того ж пісня «Червона рута», стала візитною карткою України в усьому світі.
У програмі заходу відбувся також перегляд документального фільму «Моє життя – обірвана струна» про творчість і трагічну долю Володимира Івасюка. Після обговорення фільму, голова обласної управи УНП Віта АТАМАНЧУК запропонувала організувати ряд заходів у середніх і вищих навчальних закладах м. Кіровограда та області зі сприяння популяризації творчості В.Івасюка й інформування молоді про справжні причини трагічної загибелі талановитого українського композитора і співака.


Версія для друку На першу сторінку