>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


06/30/200405:41 PM

Літо-2004. Де відпочиватимуть народні депутати?


Президентська кампанія ЮЩЕНКА змусила КОСТЕНКА пожертвувати Гімалаями

--Традиційно літню відпустку я проводжу в горах, здійснюючи сходження. Але цього року відпустки як такої у мене не буде – починається президентська виборча кампанія, і як у члена команди блоку Віктора ЮЩЕНКА “Наша Україна” практично все літо в мене розплановано. Цього року ми з колегами-альпіністами планували сходження в Гімалаях, у Пакистані. Команда туди їде, але мені довелося змінити свої особисті плани – я буду повністю підпорядкований виборчому процесу. А без гір – це для мене вже не відпустка.


Олекса ГУДИМА хоче босоніж перейти через річку Прут

--Я вже тридцять років є зятем гуцульської родини, яка мешкає поблизу Яремчі. Там живе батько моєї дружини - він сільський коваль. На його кузні виросли двоє моїх синів, які влітку на канікулах були у діда помічниками. Тобто брали молот і допомагали працювати із залізом. Хочу приїхати на тиждень у село і поспілкуватися з народом у спокійній обстановці. Можливо, перейти через річку Прут, обов‘язково босоніж, це випробовування – адже річка має швидку течію та слизьке каміння. Це випробування, але коли ти його проходиш, зовсім інакше починаєш розуміти життя. Мені потрібно тиждень часу – не для того, щоб відпочити, а змінити спосіб життя. Бо в такому шаленому темпі, як ти живеш, треба час від часу щось змінювати. Лише тоді життя не видається складним та виснажливим. Це не буде відпустка, а данина поваги до мого тестя та дідуся двох моїх синів. Можливо, підемо з родиною збирати гриби, хоча я не любитель їх збирати.


Борис БЕСПАЛИЙ: “Я планую заховатися подалі від людей, але мобільний телефон вимикати не буду”

--Традиційно літо я проводжу в Україні. Цьогорічна відпустка є для мене досить умовною. Це пов‘язано з офіційним початком виборчої кампанії. Проте під час виборів нікому не потрібна знервована людина, тому десь у липні-серпні я все-таки знайду пару тижнів для відпочинку. Хто багато працює серед людей, повинен відпочивати на самоті, щоб не створювати проблем оточуючим своєю виснаженістю. Тому на кілька тижнів я поїду в Крим. Там планую заховатися подалі від людей, але мобільний телефон вимикати не буду.

Разом з тим, я переконаний, що відпочивати треба не лише влітку, а й щоденно знаходити час для сім‘ї та книжок. Я живу у приватному секторі, де маю невеличку присадибну ділянку. Саме там я щоденно відпочиваю.


Ігор ЮХНОВСЬКИЙ їде купатися на Світязь, бо переконався в цілющості його води після хімічного аналізу

--У мене є два місця, де я відпочиваю з родиною під час літньої відпустки – північні Карпати та Шацькі озера. Але цього року ми, мабуть, поїдемо лише на Шацькі озера. Вода у Світязі – особлива, шкіра після світязької води стає шовковою. До речі, я здав світязьку воду на дослідження і воно показало, що це найкраща серед усіх вод Європи. Вода має нульову радіоактивність, нульові домішки різноманітних аміносполук і містить таку пропорцію калію, натрію та кальцію, яка дуже корисна для людського організму. Світязь ніколи не зацвітає, яка б не була спека. Це єдине унікальне місце в Україні, яке є надзвичайно оздоровлююче.


Володимир ЧЕРНЯК хоче дати оточуючим відпочити від себе

--Знаєте, хочеться відпочити від себе. Хочеться відпочити від оточуючих. Хочеться дати можливість оточуючим відпочити від себе. Хочеться побути наодинці із собою, а головне – побути самим собою. Це і є відпочинок. Як казав Прживальський, “жити варто ще й тому, що можна подорожувати”. Усе найкраще людина пізнає у дорозі. Тому у мене є бажання подорожувати, принаймні по Україні. Спершу планую поїхати з дружиною у Трускавець – попити трускавецьку мінеральну воду й вимити психологічні шлаки, погуляти вуличками цього чудового міста з дивовижною дерев‘яною архітектурою. Після цього, якщо вдасться, є намір поїхати на Чорне море. Адже, як казав Пабло Неруда, “Крим – це найпишніша медаль, яку Господь приколов на груди земної кулі”.


Павло МОВЧАН шукатиме місце для творчості

--Відпустка – це завжди моя творча робота. Тому я вибираю і час і місце, де було б найзручніше попрацювати. Цього року я написав заявку на путівку у кримській санаторій.


Валерій АСАДЧЕВ у перервах між агітацією вивчатиме особливості Чорного моря та працюватиме над Житловим кодексом

--Оскільки літо-2004 – виборче, на нормальний відпочинок сподіватися не доводиться. Але для мене, як для типового “трудоголіка”, літня робота не є чимось дуже сумним. А відновити сили дозволяє навіть короткий відпочинок.

У перервах між “агітаційними днями” я планую зосередитися на вивченні того, що відрізняє Чорне море від, наприклад “суворого” Балтійського й “веселенького” Середземного. У цей же період буду працювати над Житловим кодексом, за який вже давно хотів засісти. Сьогодні в житловій сфері є маса неврегульованих моментів – зокрема, питання власності місць загального користування будинку, питання квартплати та пов’язані з виникненням різноманітних пошкоджень тощо, а діючий кодекс вже давно не діє.Версія для друку На першу сторінку