Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


12/28/200603:28 PM

Юрій КОСТЕНКО про підсумки року та прогноз на 2007 р.
Лідер Української народної партії Юрій КОСТЕНКО коментує підсумки 2006 року та дає свій прогноз на рік 2007-й.
Головний підсумок 2006 року
--Підсумком року є зміна політичного курсу країни після виборів 2006 року. Правляча більшість та Уряд намагаються повністю відійти від завоювань національної демократії, досягнутих за останні 15 років. Особливо болючим є відхід від національних пріоритетів державіної політики, що загрожує як економічними втратами, так і розмиванням національної ідентичності. За таких обставин питанням надзвичайної ваги я вважаю формування в суспільстві правої альтернативи, яка покладе край понад 10-літньому пануванню лівих, лібералів та олігархів в українській владі, та дасть Україні українську перспективу".
Прогноз на 2007 рік
--У наступному році доводиться прогнозувати погіршення якості життя українських громадян, оскільки ціни на комунальні послуги, на продукти харчування та загалом життя дорожчатиме – внаслідок здорожчання енергоносіїв, які купує Україна. А клановий характер нинішньої влади перебдачає перетікання державних ресурсів у кишені олігархів, а не на соціальні програми для громадян.
Слід також очікувати серйозного відкату в плані євроінтеграції України та інтенсивне посилення впливів Росії на українську політику. Це все більше призводитиме до згортання національних інтересів у державній політиці України".


Версія для друку На першу сторінку