>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


06/23/2004

Олександр МОСІЮК вважає, що проект Закону №4108 схвалили для тиску на ЯНУКОВИЧА та ЮЩЕНКА

“Ухвалення у першому читанні проекту змін до Конституції №4180 є певним інструментом тиску на учасників виборчої кампанії – як ЯНУКОВИЧА, так і ЮЩЕНКА”, - вважає голова Аналітичної ради Української народної партії, член Центрального Проводу УНП Олександр МОСІЮК, коментуючи попереднє схвалення проект закону "Про внесення змін до Конституції України" №4180, запропонований депутатами парламентської більшості.

Голова Аналітичної ради зазначив, що “подальші спроби “проштовхнути” так звану політичну реформу робляться з метою відволікти сили учасників виборчих перегонів від виборчої кампанії, і та ж “Наша Україна”, крім того, що боротиметься за свого кандидата на президентських виборах, буде змушена боротися й проти антиконституційного перевороту”. “Не виключено, що владна каральна машина буде продовжувати здійснювати тиск на депутатів з метою “дотягнути” до 300 голосів”, - вважає аналітик.

З іншого боку, вважає Олександр МОСІЮК, “спроба в будь-який спосіб “пропхнути” зміни до Конституції – це акт агонії Адміністрації Президента, оскільки в МЕДВЕДЧУКА немає іншого виходу, як продовжувати гру під назвою “зміни до Конституції”.


Версія для друку На першу сторінку