>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


11/30/200404:13 PM

ВОЛИНЬ. Підполковник міліції заявив про факти тиску з боку керівництва

До народного депутата України, голови Волинської обласної організації Української народної партії Бориса ЗАГРЕВИ надійшла заява начальника Нововолинського міжрайонного відділення Державної служби охорони, підполковника міліції Василя ПЕТРУКА. У заяві говориться про факти тиску на нього з боку начальника міського відділу внутрішніх справ В.ЗОЗУЛІ, який віддавав накази збирати відкріпні посвідчення для голосування.

“15 листопада 2004 року в 9 годині мене визвав начальник Нововолинського МВВС полковник міліції ЗОЗУЛЯ В.М. і сказав, щоб я зібрав з особового складу відкріпні талони, а якщо принесу відкріпні талони сторонніх осіб, то їм буде заплачено 20 грн. кожному”, – йдеться у заяві.

До речі, Борисом ЗАГРЕВОЮ 15 листопада ц.р. було підготовлено депутатське звернення на ім’я прокурора Волинської області та прокурора Горохівського району по подібному факту порушення чинного законодавства України, який був зафіксований у районному центрі Горохові. Обласна прокуратура повідомила, що “депутатське звернення щодо зловживань своїм службовим становищем начальником РВ УМВС України у Горохівському районі надіслано для організації перевірки прокурору вказаного району”. Відповідь, яка законодавством України передбачається у десятиденний термін, від прокуратури Горохівського району не надходила.


Версія для друку На першу сторінку