>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


09/28/200411:19 AM

РІВНЕНЩИНА. Під час візиту в область ЯНУКОВИЧ зазнав фіаско

23 вересня в ході візиту на Рівненщину В. ЯНУКОВИЧ об 11 годині відвідав Національний Університет “Острозька Академія”. Кортеж автомашин на в’їзді до Університету зустріли студенти з вигуками “Україна – не зона! Президент – не пахан!” та “Ганьба!” .У зв’язку з цим машина з прем’єром в’їжджала з тильної сторони Університету.

Після відвідин “Острозької Академії” найбільшим масовим заходом був мітинг в місті Рівне на площі Просвіти перед облдержадміністрацією. Влада адміністративними методами, використовуючи для цього службовий транспорт, привезла представників різних організацій бюджетної сфери з районів області.

Початок мітингу планувався на 15 годину, але розпочався майже о 17-й. Протягом цього часу через гучномовці транслювалась російськомовна музика. Цією заминкою скористалися виборці Рівного для поширення інформаційного матеріалу про перебування ЯНУКОВИЧА в тюрмі.

Близько двох сотень людей скандувало “ЮЩЕНКО!” та “Зека геть!”. Це скандування посилилось з початком мітингу і місцями заглушувало виступаючих. Коли до мікрофону підійшов ЯНУКОВИЧ, його виступ заглушували вигуки “Геть!” та гул гудків, у зв’язку з чим промова була скорочена до трьох речень, після чого прем’єр, закритий охороною, зник в приміщенні ОДА для “проведення наради активу”. Цю нараду транслювалося для трьох тисяч виборців, які залишилися мерзнути на пронизливому вітрі. Після цього В.ЯНУКОВИЧ так і не вийшов до виборців, які поступово розійшлися.


Версія для друку На першу сторінку