>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


11/10/2003

Павло МОВЧАН вимагає показати на УТ-1 “заборонені” парламентські слухання від 5 листопада, які є в запису телебачення ВР України

“Проявом агонії нині діючої влади в Україні” вважає факт заборони трансляції парламентських слухань на тему “Духовна криза суспільства та шляхи її подолання”, що відбулися 5 листопада у Верховній Раді, ініціатор цих слухань, перший заступник голови Комітету ВР з питань культури духовності Павло МОВЧАН.

Він заявив, що “вказівка на заборону трансляції парламентських слухань надійшла з Банкової до пана О.САВЕНКА, як тільки-но було прийнято Постанову Верховної Ради України про проведення вищезазначених слухань”. Павло МОВЧАН наголосив на “порушенні владою законодавства України та конституційних прав мільйонів громадян України на вільний доступ до інформації”, і саме тому, на його переконання, “УТ-1 зобов‘язаний показати в повному обсязі парламентські слухання від 5 листопада, які є в запису телебачення ВР України”.

“Учасники парламентських слухань були солідарні в тому, що правлячий режим не тільки не зможе вивести України з кризи, а все робить для того, щоби “опустити Україну на саме дно”. Підтвердженням тому і є заборона трансляції Парламентських слухань”, - зазначив Павло МОВЧАН.


Версія для друку На першу сторінку