>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


07/26/200712:29 PM

Володимир СТУПАК: «Храми Чернігова повинні бути включенні у реєстр всесвітньої спадщини ЮНЕСКО»

«Храми Чернігова отримали реальний шанс бути включеними у реєстр всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, оскільки історичну та культурну цінність Архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» визнано на найвищому рівні – французька делегація на чолі з відомим в усьому світі директором Паризького Лувру Анрі ЛОРЕТТ ознайомилися з експозицією Чернігівського історичного музею імені В.В.Тарновського, відвідали Спасо-Преображенський і Борисоглібський собори, Колегіум, побували в Антонієвих печерах, які можуть стати одним з чудес України. Французи підкреслили, що історико-архітектурні та культурна спадщина Чернігова заслуговує на світове визнання», – заявив представник «Правиці», голова Чернігівської обласної організації Української народної партії Володимир СТУПАК.

Зважаючи на те, що експонати Чернігівських музеїв будуть представлені в Луврі в 2010 році під час проведення виставки «Свята Київська Русь», Володимир СТУПАК наголосив: це «дасть змогу, щоб вони потрапили під охорону і фінансування ЮНЕСКО».

«Зі свого боку, Українська народна партія прикладе максимум зусиль, щоб архітектурно-історичну спадщину Чернігова було визнано на світовому рівні», – додав він.


Версія для друку На першу сторінку