>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


04/27/200603:11 PM

СУМЩИНА. Заради обрання представника НСНУ на посаду голови Краснопільської райради райдержадміністрація застосовує адмінресурс

23 на 23 – так розподілилися голоси по виборах голови Краснопільської райради. У бюлетень для голосування були внесені дві кандидатури: представника БЮТ Миколи ПРИХОДЬКА та висуванця НСНУ Олексія КУНЦЯ.

Виконуючи рішення конференції Краснопільської районної організації Української народної партії про підтримку кандидатури від БЮТ Миколи ПРИХОДЬКА на посаду голови райради, на Краснопільщині по суті утворена коаліція, в яку увійшли 17 депутатів, обраних за списком БЮТ та 4 депутати від Українського народного блоку Костенка і Плюща. Про свою підтримку також заявили 2 депутати від КПУ.

З іншого боку депутатські голоси розподілилися наступним чином: за висуванця НСНУ Олексія КУНЦЯ віддали свої голоси 11 депутатів, які пройшли за списком НСНУ, 3 представники Партії регіонів, 6 депутатів від СПУ, та 3 від блоку Литвина. Слід зауважити, що представники СПУ стали соціалістами лише після президентських виборів і є відомими серед мешканців Краснопільського району прихильниками ЯНУКОВИЧА на виборах Президента України в 2004 році.

За словами депутатів Краснопільської райради, вищезазначений результат став можливим лише як результат викликів багатьох депутатів до голови Краснопільської райдержадмінітрації Івана БОРТНІКА для проведення "консультацій”, мета яких - вплинути на волевиявлення депутатів. Крім того, безпосередньо в день виборів голови райради на пленарному засіданні, крім голови Краснопільської райдержадміністрації, був присутній заступник голови Сумської облдержадміністрації Олег МЕДУНИЦЯ, якому в цей день чомусь обов’язково потрібно було „привітати з обранням” новообраний депутатський корпус Краснопільської районної ради, чого він так і не зробив.

Із суттєвими порушеннями також проходило голосування. Депутати від НСНУ та інші „переконані” райдержадміністрацією депутати перед вкиданням заповненого бюлетеню в скриньку були змушені його показувати призначеному головою лічильної комісії Леонідом ОТКИДИЧЕМ (представник Блоку Литвина) „черговим біля скриньки для таємного голосування” депутату від НСНУ Валерію ПАВЛЮКУ, який на сьогоднішній день є заступником голови Краснопільської райдержадміністрації. Причому скринька, всупереч загально прийнятим правилам, знаходилася поза полем зору лічильної комісії – в коридорі. Про цей факт свідчать записи відеозйомки, зняті на камеру кореспондентом газети „Свобода”.

„Дії, до яких вдалися посадові особи Краснопільської райдержадміністрації напередодні і під час голосування по виборах голови Краснопільської райради, інакше як адмінресурсом назвати не можна. Такими ж методами діяла кучмівська влада і, на жаль, саме НСНУ, та політична сила, яка скрізь підкреслює, що вона є президентською партію, вдається до методів, які дискредитують народного Президента Віктора ЮЩЕНКА та ідеали Майдану”, - заявив голова Краснопільської районної організації Української народної партії, лідер фракції УНП в райраді Іван ПЕРЕРВА.


Версія для друку На першу сторінку