>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


04/30/2004

ТЕРНОПІЛЬЩИНА: Ярослав ДЖОДЖИК передав кошти, виграні в судах у газети “Репортер”, школі молодих журналістів “Кореспондент”

Своїх перших випускників вітала 29 квітня журналістська студія “Кореспондент”. Разом із сертифікатами про закінчення навчання голова Тернопільської обласної організації Народної партії, народний депутат України Ярослав ДЖОДЖИК, який завітав на урочистості, вручив початківцям солідні грошові премії. При цьому наголосив, що це кошти, які йому вдалося відсудити у відомої на Тернопільщині своєю скандальністю та брудними технологіями газети “Репортер”.

Напередодні парламентських виборів у “Репортері” було надруковано серію статей провокаційного змісту про Ярослава ДЖОДЖИКА, в яких містилися недостовірні відомості. Депутат подав до суду три позови про захист честі і гідності, які виграв. Після отримання коштів Ярослав ДЖОДЖИК вирішив спрямувати їх на навчання і підтримку молодих журналістів. За його словами, наші політики повинні створити в країні умови для того, щоби журналісти мали можливість вільно висловлювати свою думку, а не працювати за “темниками”, які розсилаються з адміністрації Президента.


Версія для друку На першу сторінку