>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


07/09/2003

ТЕРНОПІЛЬ: Ярослав ДЖОДЖИК розповів про ситуацію в парламенті

Традиційну зустріч провів минулої неділі народний депутат України Ярослав ДЖОДЖИК з активом Тернопільської міської організації Української Народної Партії. Поспілкуватися з депутатом мали можливість не тільки партійці, але й чимало членів громадських організацій краю та жителів міста. Як зазначає голова Тернопільської міської організації Української Народної Партії Лариса РИМАР, саме на цих зустрічах громадяни можуть отримати з перших уст об’єктивну інформацію про політичне та економічне життя держави.

Про спотворену подачу інформації центральними ЗМІ у своєму виступі наголосив і народний депутат. Ярослав ДЖОДЖИК зазначив, що ряд електронних засобів масової інформації минулого тижня звинуватили опозицію і зокрема фракцію “Наша Україна”, членом якої він є, у блокуванні парламентської трибуни та небажанні реально проводити реформи. Однак забули при цьому сказати, що “більшовики” намагаються приступити до обговорення конституційних змін в антиконституційний спосіб. “Згідно із Конституцією України, Президент і 150 народних депутатів можуть пропонувати конституційні зміни, і Верховна Рада повинна спочатку спрямувати ці пропозиції до Конституційного Суду – голосування з цього приводу не передбачене. І тільки отримавши висновки Конституційного Суду народні депутати можуть приступити до їх обговорення”, - констатував Ярослав ДЖОДЖИК.

Наполегливе бажання більшості поспіхом прийняти президентський варіант змін до Конституції, на думку народного депутата, є ще одним доказом того, що окремі політичні сили намагатимуться перенести строки наступних президентських виборів.

Політичний аспект вбачає Ярослав ДЖОДЖИК і в ситуації, що склалася на споживчому ринку України. Народний депутат припускає, що подорожчання продуктів харчування могло бути спровоковане навмисно. “В цьому році з України було вивезено зерна набагато більше, ніж це можна було дозволити. Тепер його слід ввозити, тож для “найспритніших” ділків існує можливість нажитися на кризі, а для політичних сил, які дозволили вивезення і зараз роздмухують паніку у підконтрольних їм ЗМІ – можливість звести рахунки з політичними конкурентами”, - зазначає народний депутат.


Версія для друку На першу сторінку