>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


09/10/200702:15 PM

Юрій КОСТЕНКО: «Присутність правих, лівих та лібералів у НУНС дозволятиме проводити збалансовану державну політику та припинить шабаш Уряду ЯНУКОВИЧА»

«Три складові мегаблоку «Наша Україна-Народна Самооборона – праві, ліві та ліберали дозволять блокові проводити збалансовану державну політику», – заявив лідер Української народної партії, представник блоку «Наша Україна – Народна самооборона» Юрій КОСТЕНКО під час перебування на Полтавщині.

Він підкреслив, що у мегаблоці «праві привноситимуть національні акценти, ліберали домагатимуться зменшення державного тиску на виробника, а соціальна складова трансформуватиме досягнення економіки у ефективну соціальну політику».

Саме таке об’єднання, на переконання Юрія КОСТЕНКА, «дасть можливість Президенту ЮЩЕНКУ реалізувати «10 кроків назустріч людям» та припинити в Україні антиукраїнський шабаш, який за останні півтора роки демонструє комуно-олігархічна більшість ВР, і Уряд ЯНУКОВИЧА».

Під час перебування на Полтавщині лідер УНП Юрій КОСТЕНКО зустрівся з виборцями Чутова, Диканьки, Решетилівки, Кременчука, Хоролу, а також провів ефіри на обласному радіо та телебаченні.


Версія для друку На першу сторінку