>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


07/23/2004

Визначено умови використання “Студією “1+1” додаткових 9 годин телемовлення на каналі УТ-2

У Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення щойно (час прийняття рішення: 17 год. 30 хв. 22.07.2004 р.) ухвалено рішення про видачу “Студії “1+1” ліцензії на право користування 9-годинним проміжком часу на загальнонаціональному телеканалі УТ-2, який належав раніше НТКУ та іншим державним телеорганізаціям.

Як повідомив заступник голови Національної ради Віталій ШЕВЧЕНКО, вчора “Студія “1+1” у конкуренції з іншими 12 телемовниками стала переможцем конкурсного відбору на користування досі непроліцензованими проміжками часу на УТ-2 між 4–7 та 10–16 годинами (за неї проголосували 7 членів Національної ради з 8). Однак рішення щодо підсумків конкурсу не набирало чинності, оскільки, згідно із законом, його мали підписати всі члени Національної ради, які брали участь у голосуванні.

Протягом доби протокол рішення не підписувався у зв’язку з пошуком оптимальних формулювань в особливих умовах нової ліцензії. Справа в тому, що цей конкурс оголошувався з урахуванням рішень Верховної Ради України щодо висвітлення її діяльності, і тому були необхідні гарантії цільового використання ефіру.

В.ШЕВЧЕНКО повідомив, що в ліцензії вирішено зазначити таку вимогу: “Обов’язкове інформування громадян України про діяльність єдиного органу законодавчої влади в Україні в оголошених у конкурсі відрізках часу (відповідно до постанов Верховної Ради України) та органів місцевого самоврядування; створення передумов для переходу до суспільних форм мовлення, а саме: виробництво та розповсюдження соціальних, дитячих, культурологічних, культурно-мистецьких, просвітницьких програм, а також переважно соціальної реклами”.


Версія для друку На першу сторінку