>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


04/23/200302:42 PM

Пасхальний подарунок від “Оболоні”Сьогодні, 23 квітня у Фастові на дочірньому підприємстві АТ “Оболонь” “Фастівський пивзавод” відбудеться урочисте відкриття сучасного цеху розливу нового пива АТ “Оболонь” - пшеничного. На відкритті будуть присутні президент АТ “Оболонь”, народний депутат України Олександр СЛОБОДЯН, мер міста Фастова Оксана ВЛАСЕНКО, депутати Фастівської міськради, представники ЗМІ.

Довідка. Першими пшеничне пиво приготували німці у 12 столітті. За останніми даними в Німеччині виробництво та споживання пшеничного пива має найбільший відсоток приросту. Практично всі пивоварні цієї країни випускають пиво верхового та низового бродіння. Вважається, що цей сорт бурштинового напою має велике майбутнє.

В Україні за радянських часів цей сорт пива взагалі не випускався. Сьогодні вітчизняні пивовари розпочали випуск пшеничного пива. Напередодні Великодня після тривалої підготовчої роботи пивовари АТ “Оболонь” та дочірнього підприємства “Фастівський пивзавод” спільно з німецькими технологами розробили та впровадили у виробництво пшеничне нефільтроване пиво.

“Оболонь ” ( міцність 5%, щільність 12,5%) – єдине в Україні справжнє пшеничне нефільтроване пиво верхового бродіння, зварене за традиційним німецьким рецептом. Пиво готується на спеціальному обладнанні, у циліндро-конічних танках, що були змонтовані на Фастівському пивзаводі для приготування цього та інших сортів хмільного напою верхового бродіння. Сьогодні подібне обладнання в Україні має тільки дочірнє підприємство АТ “Оболонь” “Фастівський пивзавод”.


Версія для друку На першу сторінку