>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


06/07/200705:00 PM

Юрій Костенко: «Сьогодні НСНУ, «Українська правиця» та «Народна самооборона» парафували документи про створення єдиного передвиборчого блоку»

«Сьогодні, після зустрічі з Президентом Віктором ЮЩЕНКО, НСНУ, «Українська правиця» та «Народна самооборона» парафували документи про створення єдиного передвиборчого блоку», -- заявив один із лідерів «Української Правиці», лідер Української народної партії Юрій КОСТЕНКО. За його словами, «блок буде мати повну назву «Наша Україна» -- Самооборона – Правиця». В той же час, «ще відбуваються дискусії щодо скороченої назви».
Як вважає лідер УНП, «попереду ще багато процедур, пов’язаних з формуванням єдиного блоку, -- від з’їздів партій – учасниць до підписання організаційних угод». КОСТЕНКО зауважив, що хоч «на дискусіях щодо квот ще не поставлено крапку», ця тема «не в змозі перекрити саму ідею об’єднання демократичних сил». «Політичні сили з різними ідеологічними платформами об’єдналися напередодні дострокових виборів заради захисту демократії та недопущення реставрації авторитарного режиму», -- заявив КОСТЕНКО. На його думку, після перемоги єдиний блок демократичних сил в союзі з БЮТ «матиме можливість задекларувати єдину програму», яка спиратиметься на провідні ідеологічні тези кожної з демократичних партій, -- «лівих за ідеологією «Народної самооборони» та БЮТ, ліберальної НСНУ та правої «Української правиці». Ця програма включатиме три розділи:
1. Захист національних інтересів; 2. Побудова ліберальної економіки; 3. Активна соціальна політика.
На думку лідера УНП, кожна з політичних сил додасть до цієї програми «свої програмні засади, -- праві -- щодо захисту національних інтересів, ліберали – відносно розвитку ринкової економіки, а ліві – кроки з метою соціального захисту». В зв’язку з цим, «ця програма надасть нової якості українській державній політиці в цілому», -- вважає КОСТЕНКО.Версія для друку На першу сторінку