Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


07/31/200712:22 PM

Львівська УНП вимагає створити спеціальну обласну комісію з контролю використання бюджетних коштів на подолання наслідків аварії в Ожидові

З пропозицією створити спеціальну обласну комісію, яка проконтролює ефективність використання коштів, виділених урядом для подолання наслідків аварії в Ожидові виступила Львівська обласна організація Української народної партії. Про це заявив голова Львівської обласної організації УНП Богдан КОЗАК на позачерговій сесії Львівської облради.

Він підкреслив, що Ожидівська аварія «продемонструвала недієздатність та некомпетентність центральної виконавчої влади, засвідчила неспроможність уряду України діяти у кризових ситуаціях». «Міністри, відповідальні за ліквідацію наслідків аварії, посіяли інформаційний хаос, який спровокував величезну паніку серед населення. Мешканці прилеглих сіл досі залишаються заручниками справжньої інформаційної війни, яку розгорнули між собою чиновники та політики для отримання передвиборчих дивідендів», – зауважив Богдан КОЗАК.

Висловлюючи стурбованість ситуацією на залізничних шляхах України, «які переросли у стійку тенденцію і несуть непередбачувану загрозу для населення», він наголосив, що «УНП вимагає негайного звільнення із займаної посади та притягнення до кримінальної відповідальності міністра транспорту та зв’язку Миколи РУДЬКОВСЬКОГО».

Від імені Львівської обласної організації УНП Богдан КОЗАК закликав представників усіх політичних сил об’єднатись і спільно врегулювати ситуацію довкола Ожидова.

«УНП підтримує ідею проведення міжнародної екологічної експертизи, а також здійснення постійного моніторингу стану води, повітря та ґрунту у постраждалих селах. Усі результати експертиз повинні бути оприлюднені серед місцевих мешканців. Також ми пропонуємо виробити чіткий механізм оповіщення населення у таких випадках. Українські громадяни повинні мати можливість отримувати оперативну та достовірну інформацію у разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації. Вважаємо за необхідне створити спеціальну обласну комісію, що проконтролює ефективність використання коштів, які уряд виділив для подолання наслідків аварії в Ожидові”, – додав він.


Версія для друку На першу сторінку