>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


09/18/200603:39 PM

КОСТЕНКО вивчив досвід польської `Право і справедливість`, і вважає, що `тільки через конкурентну боротьбу, а не через об’єднання, праві партії отримають реальну владу`

Лідер УНП Юрій КОСТЕНКО закликав однопартійців захоплюватися не так ідеєю об’єднання всіх правих сил, як більшість зусиль сконцентрувати на розбудові партії та популяризації ідей та розробок УНП, що стосуються економічних інтересів виборців.

Про це він заявив у Львові депутатам місцевих рад Львівщини від УНП. „Чи не здається вам, що це накинута українцям тема – об’єднання? У 2002 році ми об’єднаними у Блоці Ющенка, перемагали, пройшли в парламент, об’єднаними ми перемагали на президентських виборах. Ми завжди були об’єднаними! Ця штучна ідея об’єднання в партію, наче вічний двигун, накидається ззовні, щоб нам втовкмачувати, що нам довіри немає, доки ми не об’єднаємося в „єдину КПРС”. На мою думку, це хибна теза – щодо об’єднання правих в єдину партію, якого ніхто ніколи в жодній країні не досягав”, - зазначив Юрій КОСТЕНКО.

Лідер УНП наголосив, що партія вивчила досвід польської партії „Право і Справедливість” і в Україні повністю повторюється шлях польської „Солідарності”: „Подібно до Блоку Ющенка у 2002 році, свого часу правий блок у польському парламенті прийшов до влади і розпався на декілька партій, які згодом програли вибори. Однак вже на наступних виборах аж дві праві партії пройшли у Польський парламент і мають більшість. Президент Польщі – теж представник правої партії, котра має 34% у парламенті. Отже, досвід показує, що тільки через конкурентну боротьбу, а не через об’єднання, праві партії отримають реальну владу” – додав Юрій КОСТЕНКО.


Версія для друку На першу сторінку