Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


06/26/200701:12 PM

Юрій КОСТЕНКО: „Нові `плівки МЕЛЬНИЧЕНКА` зазвичай з`являються перед виборами. І в центрі скандалу опиняються фігури, які в центрі уваги суспільства”
„Фактор „майора МЕЛЬНИЧЕНКА” став чи не єдиним спільним атрибутом українських політичних кампаній”, - заявив Юрій КОСТЕНКО, один із лідерів Блоку „Рух-Українська правиця”, лідер Української народної партії. Так він прокоментував заяву МЕЛЬНИЧЕНКА про наміри оприлюднити епізоди записів, де фігурують держсекретар Віктор БАЛОГА, Президент Віктор ЮЩЕНКО та прем’єр-міністр Віктор ЯНУКОВИЧ.
"З 2000 року, коли вперше було оприлюднено плівки екс-майора МЕЛЬНИЧЕНКА, жодна політична подія в Україні – ні президентська, ні парламентська кампанія, - не обходилась без викиду чергової порції політичного компромату”, - зазначає КОСТЕНКО. За його словами, останні кілька років відбувається змагання „чорних” технологій”, а не ідей та програм. Як вважає КОСТЕНКО, така стратегія призвела до того, що „українську політику з допомогою кримінального „піару” все більше визначають олігархи та напівкримінальний політикум, в той час, як пересічний українець майже зневірений в перспективах обрання чесної влади”.
„Ці спецтехнології внесені в Україну ззовні для маніпулювання громадською свідомістю”, вважає КОСТЕНКО. За його словами, „МЕЛЬНИЧЕНКО та зацікавлені в його „викриттях” зовнішні сили абсолютно байдужі до очищення моральної атмосфери в українському політичному середовищі, їм байдуже, хто є хто, - зазвичай в центрі скандалу опиняються ті фігури, які на даний момент в центрі уваги суспільства”. „Нас намагаються знищити нас нашими ж руками”, наголошує лідер УНП. Він нагадує, що після „першої серії” касетного скандалу Україну було відкинуто на кілька років від інтеграції в демократичну Європу”.


Версія для друку На першу сторінку