>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


12/26/2005

КИЇВ. Валерію АСАДЧЕВУ присвоїли звання почесного футболіста клубу “Новобіличі” ДСШ № 17 м. Києва

Звання Почесного футболіста клубу “Новобіличі” ДСШ № 17 та іменну командну футболку під номером 19 отримав народний депутат України, голова Київської міської організації Української народної партії, заступник голови комітету ВР з питань бюджету Валерій АСАДЧЕВ разом зі своїм помічником-консультантом Андрієм СУХОСТАВЦЕМ, на урочистих зборах, що відбулись вихідними днями після останньої гри сезону.

Команда “Новобіличі”, яку підтримує депутат, зайняла друге місце у столичному чемпіонаті, втім всі, хто був присутнім на останній грі, свідчать, що сама гра була чудова, і що команда має величезний потенціал.

Сам Валерій АСАДЧЕВ, вітаючи хлопців з перемогою, підкреслив, що під час гри пережив години своєї молодості, “коли так само вболівав за Київських динамівців, спостерігаючи за матчами з Черепанової гори”. Депутат-вболівальник наголосив також, що “відчуває, що футбол – це київська гра”, і побажав юнакам-футболістам наступного року стати найкращими у Києві. Валерій АСАДЧЕВ також пообіцяв, зі свого боку, підтримувати команду та виправдати своє звання Почесного футболіста “Новобіличів”.


Версія для друку На першу сторінку