>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


10/27/200502:20 PM

Депутатська фракція УНП у Київраді вказує на порушення Регламенту Київської міськради і наполягає створити контрольну депутатську комісію

Утворити додатково тимчасову контрольну депутатську комісію Київради з питань дотримання регламенту із представників усіх депутатських груп та фракцій для недопущення порушень регламенту Київради пропонують депутати фракції Української народної партії у Київській міськраді. Як зазначається у розповсюдженій сьогодні заяві, депутатська фракція УНП «висловлює глибоке занепокоєння серйозним збільшенням кількості грубих порушень Регламенту Київської міської Ради, яке відбувається останнім часом та набуває систематичного характеру».

У заяві, підписаній головою депутатської фракції УНП у Київраді Юрієм ЗУБКОМ, викладено факти ряду порушень. Як зазначається у документі, вони відбуваються регулярно. Зокрема, це ненадання слова депутатам Київради на пленарних засіданнях з того чи іншого питання, позбавлення можливості їм висловитися, в результаті чого проекти рішень Київради часто ставляться на голосування без обговорення. Це і постійне переривання та коментування головуючим виступів депутатів Київради, що заборонено п.23.7. Регламенту, це і порушення права на гарантований виступ представника депутатської групи, фракції на пленарному засіданні Київради з кожного питання порядку денного, що гарантується п.7.4. Регламенту.

До таких порушень депутати фракції УНП відносять й «непідписання Київським міським Головою прийнятих Київрадою рішень у визначений Регламентом термін та, відповідно, неоприлюднення протягом 30 днів вже підписаних рішень Київради на офіційному веб-порталі Київської міської влади, що порушує п.2.3. Регламенту». Окрім того, наголошується у документі, «на офіційному веб-порталі протягом 14 днів після сесії не розміщуються протокол та стенограми пленарного засідання Київради, результати всіх голосувань, що позбавляє доступу киян до інформації про роботу Київради та сприяє її подальшій закритості».

Більше того, «постійна комісія Київради з питань регламенту, правової політики та депутатської етики просто ігнорує свої прямі обов’язки та жодного разу не звернулась до головуючого з вимогою припинити грубі порушення регламенту Київради», - зауважують у заяві депутати фракції УНП у Київраді


Версія для друку На першу сторінку