>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


04/18/2005

Георгій МАНЧУЛЕНКО: “При формуванні місцевої влади на Буковині не були враховані подання УНП”

При формуванні місцевої влади на Буковині у достатній мірі не були враховані подання, що їх робила в обласну і районні держадміністрації обласна організація Української народної партії. Про це зазначив у неділю, 17 квітня, на Раді обласної організації партії, голова Чернівецької обласної організації УНП Георгій МАНЧУЛЕНКО.

За попередніми даними, оприлюдненими на Раді, найвищими призначеннями від партії стали двоє начальників управлінь обласної держадміністрації – головного управління економіки та управління молоді, спорту і туризму. “А загалом, враховуючи районні держадміністрації, близько десяти активістів УНП потрапили до апарату різних гілок влади області”, - говорить Г.МАНЧУЛЕНКО.

На думку представників районних осередків партії, чимало нових посад на місцях посіли реакціонери, які або встигли в останній момент змінити політорієнтацію, або ж отримали посаду за чиєюсь протекцією.

Рада обласної організації УНП вирішила до 20-го квітня опрацювати та узагальнити усі данні за кадровими пропозиціями партії в усіх районах області – що пропонувала партія і що було враховано, чиєю креатурою є той чи інший чиновник, його партійна та ідеологічна приналежність, авторитет у регіоні та ін. „Ми дочекаємося повної розстановки, а потім покажемо реакцію УНП,” - зазначив Г.МАНЧУЛЕНКО.

Як було наголошено на засіданні Ради, реакція з боку УНП може бути виявлена у різний спосіб – аж до засобів прямої дії.


Версія для друку На першу сторінку