>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


06/15/200606:31 PM

Міський голова Івано-Франківська заборонив відключати воду

Голова Івано-Франківського міськвиконкому, представник Української народної партії Віктор АНУШКЕВИЧУС заборонив відключати від водопостачання будинки. «Я порекомендував керівництву комунального підприємства розробити механізм індивідуального впливу на боржників. А то, виходить, якісь п’ятеро жителів будинку не платять за воду, а чомусь повинні страждати всі мешканці», - озвучив свою позицію новий мер міста на зустрічі з журналістами.

Він також повідомив, що заборонив підвищувати тарифи і на комунальні послуги у зв’язку з подорожчанням енергоносіїв, поки це питання не буде врегульоване на законодавчому рівні. Річ у тім, що відповідне рішення Кабміну завдало серйозного удару економіці Прикарпаття. Практично у всіх містах відбулося відключення від газопостачання підприємств теплокомуненергетики. Проблеми, пов’язані з цим, звалилися на голову керівників місцевого самоврядування.

«Всі попередні і нині чинний уряд займалися популізмом, повернувшись спиною до економіки», - зазначив Віктор АНУШКЕВИЧУС. Він також зауважив, що згідно з чинним законодавством, саме Кабмін, котрий призвів до такої ситуації, має подбати про її вирішення, скажімо, шляхом виділення відповідних коштів і т. ін.

Це, до речі, позиція не лише мера Івано-Франківська. Таку саму позицію на зустрічі з нинішнім урядом озвучило правління Асоціації міст України, де був присутній як голова Івано-Франківського регіонального відділення АМУ й Віктор АНУШКЕВИЧУС.

Торкаючись інших проблем обласного центру, його голова звернув увагу на незадовільний стан дамб на річках Бистрицях Надвірнянській та Солотвинській, гостре квартирне питання тощо.

Використано матеріали газети „Галичина”.


Версія для друку На першу сторінку