>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


09/16/2004

Антон БУТЕЙКО: “Саме за правління нинішнього режиму для України – чи не для єдиної держави в Європі - з боку РЄ було запроваджено принизливий моніторинг”

Як повідомляли ЗМІ, Заяву щодо передвиборчої ситуації в Україні, яка включає досить жорсткі зауваження та рекомендації, ухвалив у середу в Парижі моніторинговий комітет Ради Європи. Цією Заявою Парламентська Асамблея вдруге просила українську владу «утриматися від неконституційних рішень чи дій при проведенні конституційної реформи, а також провести вільні й справедливі президентські вибори в жовтні”, - повідомляє proua.com. Висновок, що заклики до органів української влади “дозволити всім кандидатам змагатися на чесній і рівноправній основі”, які мітилися у Заяві Комітету від 22 червня 2004 р., були проігноровані, зробили співдоповідачки Комітету для України пані Северинсен та Вольвенд, які нещодавно повернулися з поїздки у Донецьк та Дніпропетровськ. Резонанс, який має українська передвиборча ситуація в РЄ, коментує дипломат, заступник голови Української народної партії Антон БУТЕЙКО:

--Чергові висновки моніторингового комітету Ради Європи щодо порушень виборчого процесу в Україні ставлять під загрозу не лише повноваження української делегації у цій авторитетній європейській Організації, а можуть поставити під запитання навіть статус України як члена Ради Європи. Вбивчі оцінки високих посадовців ПАРЄ є своєрідним вироком для правлячого в Україні режиму: і чинних Президента, і незаконно сформованої ним та його оточенням т.зв. більшості у Верховній Раді, і Кабінету Міністрів. Своєю поведінкою і під час президентських виборів цей режим дискредитує і кидає тінь на весь український народ, з його демократичними традиціями, що сягають коренями у далеке минуле. Саме за правління цього політично-кланового режиму для України – чи не для єдиної держави в Європі – з боку РЄ було запроваджено принизливий для нашого народу моніторинг.

Незважаючи на спротив громадян України та осуд міжнародним співтовариством нецивілізованої поведінки українських можновладців, влада продовжує чинити за правилом “Васьки”, який “ слушает да ест”. Це є черговим свідченням того, що правлячий в Україні режим, очевидно, вже за своєю природою є нездатним до демократії, до забезпечення визнаних в правових державах прав і свобод. І в інтересах українського народу його необхідно терміново міняти передбаченим Конституцією способом. Чим швидше – тим краще. 31 жовтня громадяни України матимуть таку нагоду під час голосування на виборах справді народного демократичного Президента України.


Версія для друку На першу сторінку