>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


04/30/200402:59 PM

Громадський комітет підтримки україномовних ЗМІ в Криму вимагає збільшення обсягів українського мовлення на ДТРК „Крим”

Громадський комітет підтримки україномовних засобів масової інформації в Криму висловив протест намірам керівництва Державної телерадіокомпанії „Крим” скоротити обсяги українського мовлення на ДТРК „Крим” та вимагає припинити переслідування журналіста Української редакції ДТРК „Крим” Олександра ПОЛЬЧЕНКА.

Як зазначив координатор Громадського комітету сприяння україномовним ЗМІ в Криму Олег ФОМУШКІН, “представники 33 громадських організацій автономії вимагають не тільки не скорочувати українське мовлення, але й розширити, оскільки зараз воно на ДТРК „Крим” мізерне”. Вони вимагають також “зміцнити матеріально і технічно Українську редакцію Держтелерадіокомпанії „Крим” і припинити цькування її журналістів”.

В оприлюдненій заяві Громадський комітет також просить “розглянути стан справ на Державній телерадіокомпанії „Крим” і перевірити професійний рівень її генерального директора В.Козубського”. Оскільки, “ДТРК „Крим” є державною структурою, яка фінансується на кошти платників податків, а тому вона підзвітна громадянам і держава відповідає за її стан”.


Версія для друку На першу сторінку