>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


03/15/2004

Іван ЗАЄЦЬ про час “Х” на початку квітня

“Є часова межа торгів між правлячим режимом і лівими фракціями, так званий час “Х”, і я вважаю, що ця дата припадає на початок квітня, тому у лівих фракцій і у правлячої більшості не залишається іншого шляху, як змінити порядок пленарних засідань Верховної Ради, щоб забезпечити прийняття виборчого закону до визначеного часу “Х”, - заявив перший заступник голови Української народної партії Іван ЗАЄЦЬ, коментуючи ініціативи групи народних депутатів провести додатковий пленарний тиждень 23-26 березня.

Народний депутат зазначив, що “правлячий режим поспішає виконати свої зобов’язання перед лівими фракціями, оскільки в середині провладних фракцій у Верховній Раді дуже стрімко наростають суперечності між мажоритарниками та пропорційниками з однієї сторони, а з іншої – між різними фінансово-політичними групами”. Тому, на думку Івана ЗАЙЦЯ, “спочатку була зроблена спроба у рамках Тимчасової спеціальної комісії скоротити час для підготовки законопроектів, зокрема законопроекту про вибори народних депутатів України, але Комісія не пішла на порушення регламенту стосовно законопроекту про вибори народних депутатів України”. Депутат повідомив, що за Регламентом, після першого читання депутати мають 14 днів для подання своїх пропозицій до законопроектів, і цей термін завершується 31 березня.


***

Член політичної групи Української народної партії Борис БЕСПАЛИЙ вважає, що подібними ініціативами нехтуються інтереси виборців в округах. “У нас система поки що не пропорційна, - зазначив він, - і в багатьох депутатів складені робочі графіки зустрічей з виборцями, які зазвичай припадають на останній тиждень місяця. На мій погляд буде просто неповагою до виборців, якщо депутати не проведуть анонсовані зустрічі з ними”, - підкреслив член політичної групи Народної партії Борис БЕСПАЛИЙ.

Версія для друку На першу сторінку