Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


12/19/2002

Сергій ОЛЕКСІЮК: “Штат МВС в Україні постійно збільшується, зараз він більший ніж Збройні сили України. Так відбувалося і в Білорусі ”

Тенденцію до “постійного збільшення штату МВС, який нині більший, ніж Збройні Сили України” відзначив напередодні професійного свята української міліції (20 грудня – День міліції) член Комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, член політичної групи Українського Народного Руху Сергій ОЛЕКСІЮК. “Так відбувалося і в Білорусі – там міліції теж більше, ніж регулярних ЗС”, - зазначив він. Водночас він відзначив той факт, що “добра половина інспекторів не мають вищої освіти”.

Недостатній рівень освіти він вважає однією з головних проблем, оскільки, за його словами, “сучасні кримінальні синдикати володіють сучасною технікою та комп’ютерними технологіями”, і саме тому “міліція України теж має бути технічно освічена та оснащена”. На переконання Сергія ОЛЕКСІЮКА, серед першочергових завдань є “підвищити рівень освіти працівників МВС, скоротити їх штат та навчити працювати в сучасних умовах”.

19 грудня 2002 р.


Версія для друку На першу сторінку