>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


10/31/200405:42 PM

СУМИ. Виборчі дільниці заполонили “журналісти” комунальних та державних газет

На кожній виборчій дільниці зареєстровано по 6-10 молодих людей специфічного вигляду, які мають на руках тимчасове посвідчення газет “Суми и сумчани” (засновник – Сумська міська рада), “Діалог” (засновник - обласний центр зайнятості), “Просто газета” (засновник - головний редактор газети “Діалог”). Впізнати їх можна по білих значках із зображенням голуба, які є своєрідними пізнавальними знаками.

При опитувані ці “журналісти” не знають головних редакторів цих газет, не можуть сказати, коли останній раз друкувалися в них. Спроби недопущення цих “журналістів” приводять до приїзду на дільницю депутата міськради, представника голови облдержадміністрації Володимира ЩЕРБАНЯ Бориса РОДЕЛЬСА.

Як повідомив член дільничної комісії дільниці №67 м. Суми Володимир ЧЕПИК, міліція спочатку не пустила журналістів на дільницю, пославшись на те, що їх посвідчення від різних газет (надруковані на звичайному аркушу паперу, на них немає печатки ні фотографії власника) підписані чомусь однією людиною. Але через деякий час на дільницю приїхав Борис РОДЕЛЬС зі своєю охороною, що складалася з молодих людей, вигляд яких був подібний до “журналістів”.

Він “переконав” міліціонерів допустити своїх людей до дільниць. Крім того, люди, що приїхали з депутатом міської ради, за словами Володимира ЧЕПИКА, пообіцяли відрізати тому язик.

Подібну історію розповів член комісії дільниці №16 Анатолій ДЕРИЗЕМЛЯ. За його словам, після того, як комісія спробувала виставити “молодих людей з тимчасовими журналістськими посвідченнями, на дільницю також приїхав Борис РОДЕЛЬС, який наполягав на присутності журналістів. Один з молодих людей вирвав у Анатолія ДЕРИЗЕМЛІ фотоапарат, яким той знімав хід “розмови” з членами комісії. Йому вдалося відібрати фотоапарат, але уже без “спалаху”.


Версія для друку На першу сторінку