>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


05/30/200712:45 PM

1 червня лідери блоку „Рух-Українська Правиця” відвідають Львів в рамках інформаційної кампанії
Першого червня 2007 року в рамках інформаційної кампанії блоку Львів відвідають лідери трьох найбільших правих партій, що утворили блок „Рух-Українська правиця” - Юрій КОСТЕНКО (УНП), Борис ТАРАСЮК (НРУ), та Анатолій МАТВІЄНКО (УРП „Собор”). 13 травня інформаційна кампанія лідерів "Правиці" стартувала в Тернополі, а 24 травня вони провели низку зустрічей у Харкові.
Про це повідомив голова Львівської обласної організації УНП Богдан КОЗАК. За його словами, лідери блоку мають намір донести до мешканців Львівщини позицію правих сил щодо проведення в Україні дострокових парламентських виборів та своє бачення формату, в якому мають іти на вибори демократичні сили.
Як повідомив Богдан КОЗАК, програмою візиту лідерів блоку „Рух-Українська Правиця” до Львова передбачена прес-конференція у прямому ефірі радіо «Незалежність» (14.00-14.40), віче «Владу-українцям!» біля пам’ятника Т.Шевченка (початок о 18.00), яке транслюватиметься у прямому ефірі Львівського обласного телебачення. О 22 годині лідери правиці відповідатимуть на запитання львів’ян у прямому ефірі Львівського обласного телебачення.


Версія для друку На першу сторінку