Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


02/17/2004

Після трагедії в московському аквапарку Василь ЧЕРВОНІЙ пропонує меру ОМЕЛЬЧЕНКУ подумати, перш ніж довіряти турецькій компанії будувати міст через Дніпро

“Після трагічних подій в Москві (катастрофи в московському аквапарку) міністерству транспорту та Київській міській державній адміністрації потрібно зробити висновки та переглянути угоду з турецькою будівельною компанією щодо будівництва мосту через Дніпро в місті Києві”, - вважає народний депутат України, член фракції “Наша Україна” Василь ЧЕРВОНІЙ.

Він зазначив, що “проти турецьких будівельних компаній порушена уже не перша кримінальна справа: після землетрусів у Туреччині, тепер після трагедії в Москві, а це вже має викликати певні сумніви в якості робіт та матеріалів турецьких будівельних компаній, особливо коли мова йде про безпеку тисяч людей”.

Василь ЧЕРВОНІЙ висловив переконання, що “в першу чергу потрібно підтримувати українського товаровиробника та українські будівельні компанії, тим більше, що з українських матеріалів, зокрема, із здолбунівського цементу марки 600, збудували мости через Дніпро, які стоять уже майже 100 років”.

Довідка. Минулого року київський голова Олександр Омельченко та президент турецької групи компаній Еnergy Yapi Group Сулейман Хаміт Мюфтігіль підписали протокол про наміри спорудити міст через Дніпро в районі між старим Залізничним та Південним мостами.


Версія для друку На першу сторінку