Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
УНП - підсумки року >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


01/30/200612:44 PM

ЧЕРНІВЦІ. Український Народний Блок Костенка і Плюща на Буковині затвердив список кандидатів до облради

Виборчі списки до обласної та районних рад затвердила обласна конференція Українського Народного Блоку Костенка і Плюща.

Найактивніше обговорення викликали списки до обласної ради. Найчисельніша районна партійна організація – із Заставнівщини – лобіювала кандидатуру місцевого підприємця, однак, більшість учасників конференції не підтримала позиції цього району. Основна мотивація – те, що підприємець не є членом УНП. У результаті, після годинної дискусії, більшістю голосів був затверджений список із 40 кандидатів.

До першої десятки Українського Народного Блоку Костенка і Плюща до Чернівецької обласної ради увійшли, переважно, активісти обласної організації Української народної партії. Очолив список представник парламентської фракції УНП Георгій МАНЧУЛЕНКО, у списку – двоє начальників управлінь облдержадміністрації, замкнув десятку – керівник місцевої організації партії “Україна Соборна”, яка також входить до УНБ Костенка і Плюща.

Конференція затвердила також списки до районних рад та прийняла звернення до інших політичних сил демократичного спрямування про узгоджені дії під час виборчої кампанії.

Як повідомив на підсумковій прес-конференції Георгій МАНЧУЛЕНКО, у питанні щодо кандидатури Чернівецького міського голови Блок вестиме консультації з НСНУ та ПРП-Пора щодо єдиної кандидатури від цих сил.

Георгій МАНЧУЛЕНКО висловив також сподівання про утворення після виборів «Помаранчевої» коаліції – як у Верховній раді, так і на рівні місцевих рад. При цьому, він виключив можливість блокування з силами, які не підтримують діючого Президента України.


Версія для друку На першу сторінку