>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


09/30/200401:37 PM

ПОЛТАВЩИНА. Замість подяки за концерт російських зірок ЯНУКОВИЧ отримав вигуки “Ганьба!”

Учора, 28 вересня, у Полтаві на стадіоні “Ворскла” відбувся концерт за участю зірок російської естради. Акція відбувалася за підтримки виборчого штабу кандидата на посаду президента В.ЯНУКОВИЧА.

Як розповів прес-службі Української народної партії журналіст і правозахисник Анатолій БАННИЙ, що був присутній на стадіоні, у концерті не взяли участь кілька оголошених раніше українських виконавців.

За інформацією А.БАННОГО, міліція не дозволила прихильникам Віктора ЮЩЕНКА розгорнути свої гасла, оскільки, згідно з чиїмось розпорядженням, у той вечір на стадіоні повинна була бути реклама тільки за одного кандидата.

Хоча сам концерт викликав у полтавців великий інтерес, цього не можна сказати про особу кандидата ЯНУКОВИЧА. Коли керівник обласного штабу Олексій НЕСТУЛЯ, звертаючись до глядачів, повідомив, що цим святом Полтава завдячує В.ЯНУКОВИЧУ, стадіон замість овацій відповів мовчанням та вигуками “Ганьба!”. Символічним багато людей вважають і те, що апогеєм концертної програми на підтримку ЯНУКОВИЧА став виступ гурту “Отпетые мошенники”.


Версія для друку На першу сторінку