Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


10/30/200612:45 PM

Богдан СОКОЛОВСЬКИЙ: «Перемога Георгія ПЕРВАНОВА позитивно вплине на розвиток українсько-болгарського співробітництва»

Як свідчення активної підтримки внутрішньої та зовнішньої політики з боку болгарського суспільства розцінює впевнену перемогу нинішнього глави держави Георгія ПЕРВАНОВА у другому турі президентських виборів у Болгарії дипломат, голова Секретаріату Української народної партії Богдан СОКОЛОВСЬКИЙ. Він також переконаний, що перемога Георгія ПЕРВАНОВА позитивно вплине на розвиток українсько-болгарського співробітництва. Зокрема, він зазначив:

--Перемога нинішнього глави держави Георгія ПЕРВАНОВА - це переконливий доказ того, що болгари задоволені здобутками, отриманими після вступу країни до НАТО в 2004 році – під час попереднього президентського терміну ПЕРВАНОВА, і розраховують на позитив від вступу до ЄС у січні 2007-го. Йдеться, зокрема, про залучення у 2005 році рекордних обсягів прямих зовнішніх інвестицій.

Очевидно, що болгарське суспільство позитивно оцінило й внутрішню політику керівництва країни, яка характеризується ефективними економічними реформами, послідовністю дій, спрямованих на подолання бідності, конкретними результатами у боротьбі з корупцією та іншими негативними пост-комуністичними явищами.

Перемогу Г.ПЕРВАНОВА можна розцінювати також як позитивний результат для України, з огляду на його послідовність у динамічній розбудові українсько-болгарського двостороннього співробітництва і позитивну налаштованість активно підтримувати нашу державу у європейських і євроатлантичних структурах».


Версія для друку На першу сторінку