Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


09/28/200411:16 AM

УНП вбачає у заяві СДПУ(о) від 25 вересня ц.р. пряму погрозу застосування державної влади проти опозиційних сил

“Погрози та звинувачення на адресу демократичних сил, що пролунали з боку СДПУ(о) після сумнозвісної провокації в Івано-Франківську, ми розцінюємо не інакше як вигук злодія: “Тримайте злодія!” Аналіз політичних подій в Україні останніх років дозволяє стверджувати, що за цей час саме СДПУ(о) перетворилася в центр деструктивних сил, які ведуть до знищення демократії та верховенства права в Україні”, -- говориться у Заяві Української народної партії, ухваленій 27 вересня ц.р. у відповідь на звинувачення прихильників Віктора ЮЩЕНКА з боку СДПУ (о) в “демонстративній агресивності та безмежній жадобі влади, безпринципній здатності використовувати у політичній боротьбі будь-які засоби”.

Як факти, що демонструють характер політичної діяльності СДПУ(о) протягом останнього часу, у своїй Заяві УНП називає, зокрема, такі:

“Саме СДПУ(о), яка ледь здобула кілька відсотків голосів на парламентських виборах 2002 року, була серед тих, хто перекреслив результати народного волевиявлення і узурпував владу не лише у парламенті України, але й захопив важливі державні посади в Києві та регіонах країни.

Саме керівники цієї партії, поставивши за мету продовжити своє перебування при владі, стали ініціаторами спочатку безглуздого з правової точки зору референдуму 2000 року, а потім і так званої політичної реформи.

Силові методи боротьби у політиці стали для цієї партії повсякденною справою. Так, з усіх політичних сил країни лише СДПУ(о) не висловила протесту проти втручання бандитів у хід виборів у Мукачевому. Це дозволяє стверджувати, що саме ця партія, всупереч волевиявленню громадян м. Мукачевого, спробувала захопити місцеву владу силовими методами.

Ця політична сила була серед тих, хто стояв за лаштунками антиконституційних шабашів не лише у Донецьку і Сумах, а й по всій Україні. Саме ці події змусили Раду Європи продовжити принизливий для українського народу моніторинг.

Саме лідер СДПУ(о) стояв за плечима глави держави і доклав багато особистих зусиль, аби, всупереч вимогам Конституції та національним інтересам України, було підписано угоду про ЄЕП.”

Спираючись на ці факти, Українська народна партія у своїй Заяві констатує, що, по-перше, “СДПУ(о) має бути зачислена до тих, хто довів Українську державу до міжнародної ізоляції з боку демократичних держав світу”, по-друге, “саме політика СДПУ(о) привела Україну до величезних економічних втрат та національного приниження, які називаються “Тузла”, “реверс”, газовий консорціум””, і, нарешті, що саме “СДПУ(о) знаходиться серед режисерів силового сценарію утримання влади в Україні, провокуючи громадянські конфлікти та протидіючи проведенню демократичних президентських виборів”.

Українська народна партія також заявила, що “розглядає як пряму погрозу застосування державної влади проти опозиційних сил слова у заяві СДПУ(о) від 25 вересня ц.р. щодо того, що “терпець сил, які підтримують діючу владу, не безмежний”.”

“У відповідь маємо заявити, що і терпець переважної більшості українського народу, який підтримує опозиційні демократичні сили, також не безмежний. Тих, хто звик використовувати державну машину проти власного народу, попереджаємо: за будь-яких обставин демократичні сили забезпечать проведення в Україні народних президентських виборів, а також народного суду над тими, хто уже впродовж тривалого часу цинічно порушує і закони України, і її Конституцію”, - говориться в Заяві Української народної партії.


Версія для друку На першу сторінку