Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


09/25/200702:14 PM

Степан ХМАРА: „Українців змушують пристосовуватися до `яйцефобії` Віктора ЯНУКОВИЧА, який дотепер не очуняв після `замаху` 2004 року`
„Місцева влада змушує українців пристосовуватися до фобій Віктора ЯНУКОВИЧА, який дотепер не може викорінити психологічну травму, отриману після «замаху» яйцем в Івано-Франківську під час президентської кампанії 2004 року», - так представник Української народної партії у блоці „Наша Україна - Народна Самооборона” Степан ХМАРА прокоментував повідомлення ЗМІ про демонтаж в Кременчуці пам’ятника яйцю. Двометровий гіпсовий пам’ятник, встановлений в центральному парку міста відразу після «помаранчевої» революції, пропав в ніч з 23 на 24 вересня напередодні виступу прем’єра. Славнозвісне яйце неможливо було демонтувати без автокрану.
"Оскільки «яйцева атака» завдала непоправної психологічної травми Віктору ЯНУКОВИЧУ, вздовж маршруту агітаційної поїздки лідера Партії регіонів усуваються предмети, які нагадують про прикрий інцидент. Очевидно, що в разі його візиту до Коломиї доведеться перенести в інше місце унікальний музей української писанки, а російському операторові мобільного зв'язку МТС – змінити логотип», - каже ХМАРА.
Політик радить прем’єру «пройти курс психологічної реабілітації, інакше українцям, щоб його не травмувати, доведеться взагалі відмовитись від вживання яєць в їжу». ХМАРА закликав виборців Партії регіонів "замислитись над тим, чи може людина, яка боїться яєць, керувати державою”.


Версія для друку На першу сторінку