Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


03/27/200704:04 PM

ТЕРНОПІЛЬ. Українська народна партія провела збори депутатів місцевих рад від УНП
У неділю, 25 березня 2007 року в Тернополі, в приміщенні обласної філармонії відбулися Збори депутатів місцевих Рад усіх рівнів Тернопільщини від Української народної партії.
Участь у Зборах взяло понад 300 депутатів усіх рівнів від УНП. На зібранні розглядалися питання формування дохідної частини місцевих бюджетів, робота із засобами масової інформації, законодавство по місцевому самоврядуванню та проблемні сторони й позиція УНП щодо земельного питання. У роботі Зборів взяли участь лідер Української народної партії Юрій КОСТЕНКО та голова Тернопільської обласної організації УНП Ярослав ДЖОДЖИК.
Тернопільщина є 14-ю областю, де проводяться подібні Збори. Починаючи з вересня 2006 р., уже відбулися аналогічні Збори депутатів місцевих Рад від УНП Полтавської, Львівської, Миколаївської, Кіровоградської, Одеської, Херсонської, Чернігівської, Черкаської, Сумської, Харківської, Київської, Івано-Франківської, Рівненської областей. На Львівщині такі Збори депутатів місцевих Рад від УНП уже було проведено двічі.
До місцевих Рад в межах України за результатами виборів-2006 обрано понад 10 000 депутатів від Української народної партії. На Тернопільщині до місцевих Рад обрано понад 1300 депутатів, міських, сільських та селищних голів.


Версія для друку На першу сторінку