>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


09/27/200510:39 AM

УНП привітала партію “Право і справедливість” із переконливою перемогою на виборах до Сейму Республіки Польща

Із переконливою перемогою на виборах до Сейму Республіки Польща привітав голова Української народної партії Юрій КОСТЕНКО лідера правоцентристської партії “Право і Справедливість” Ярослава КАЧИНСЬКОГО. “Ми впевнені, що майбутня парламентська діяльність Вашої партії сприятиме утвердженню демократії в Польщі, посиленню її ролі і впливу в новій Європі, поліпшенню якості життя польського народну”, - йдеться у вітальному листі.

Коментуючи результати виборів у Польщі, заступник голови УНП Богдан СОКОЛОВСЬКИЙ, зокрема, підкреслив, що “Партія “Право і справедливість”, котра є давнім партнером Української народної партії “так само є правоцентристською політичною силою, яка має головною метою розбудову держави на принципах національної демократії”.

“У нас близька ідеологія, близькі бачення щодо утвердження і захисту справжніх демократичних цінностей на Європейському континенті та в усьому світі. З багатьох питань національної та світової історії співпадають підходи та оцінки”, - зазначив Богдан СОКОЛОВСЬКИЙ.

Він акцентував увагу, що протягом останніх років міжпартійного партнерства партії “Право і Справедливість” та УНП успішно реалізували кілька спільних проектів - зокрема, партії “зініціювали низку конкретних заходів, що сприяли пожвавленню прикордонного співробітництва, а в 2004 році, в рамках міжпартійного співробітництва, майже 300 поляків були офіційними міжнародними спостерігачами на президентських виборах в Україні”.

Щодо перспектив, які відкриває перемога партії “Право і Справедливості” для пожвавлення українсько-польської співпраці, Богдан СОКОЛОВСЬКИЙ висловив переконання, що “врешті-решт з‘явився реальний шанс перейти від “контактів” до “контрактів” у багатьох питаннях, які донедавна дещо “зависали”, - насамперед йдеться про наповнення реальним змістом домовленостей щодо розбудови нафтопроводу “Одеса-Броди”. “Ми також сподіваємося і на серйозні позитивні зрушення у царині збереження пам‘яток української культури та історії у Польщі так, як польських в Україні”, - додав заступник голови УНП Богдан СОКОЛОВСЬКИЙ.

Довідково: Польський ЦВК оголосив офіційний перелік партій, які увійшли до нового складу Сейму та Сенату, повідомляє http://hotline.net.ua/content/view/11627/9/, посилаючись на 5 канал. Перш за все - це партія "Право та справедливість"- її результат 26,99%. На 2% відсотки від неї відстає "Громадянська платформа" (24,14%).


Версія для друку На першу сторінку