>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


04/28/200504:45 PM

КРИМ. Російському консулу передано “ноту протесту” від політичних партій

Пікетування Генерального консульства Російської Федерації в Сімферополі відбулося 27 квітня. Причиною акції стали некоректні висловлювання на адресу України депутата Державної Думи РФ п. Алксніса під час мітингу, організованого ПСПУ та партією “Держава”, який відбувся в Сімферополі 19 квітня з нагоди “дня возз‘єднання Криму з Росією”.

Як повідомив голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН, разом з керівником інформаційного управління Кримського відділення НСНУ Андрієм ІВАНЕЦЕМ, він передав до російського консульства відкрите Звернення до органів влади України і Росії, громадськості дружніх держав, Генеральному консулу РФ Олександру НІКОЛАЄВУ. Під час зустрічі Олег ФОМУШКІН звернув увагу російського Консула на те, що такі випадки з боку російських громадян не є поодинокими.

“Святкування 19 квітня 2005 року російськими націоналістичними організаціями і ліворадикалами Дня возз‘єднання Криму з Росією” у Зверненні названо “провокаційним антидержавним дійством”. У документі зазначено, що торжества з нагоди Дня воз‘єднання Криму з Росією викликали неоднозначну реакцію з боку кримського співтовариства. “Кримсько-татарська громадськість сприймає події 1783 року як акт утрати державності, що привів до величезних культурних і матеріальних втрат, численним хвилям еміграції і нарешті - до злочинної депортації цілого народу в 1944 році. Проте події цього року перевершили всі припустимі норми здорового глузду”, - говориться у листі.


Версія для друку На першу сторінку