>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


04/28/200502:48 PM

ВОЛИНЬ. Засновано Міжнародний благодійний фонд “Європейський дім”

Про заснування Міжнародного благодійного фонду “Європейський дім” народний депутат України, голова Волинської обласної організації Української народної партії Борис ЗАГРЕВА повідомив під час офіційної зустрічі із представниками благодійної організації “Вальдек-Франкенберг” з міста Корбах (ФРН), які з 25 по 28 квітня перебувають з благодійною місією на Волині. На зустрічі також були присутні депутат обласної ради Микола ПАСАМАН та перший представник, який долучився до утворення фонду “Європейський дім” з німецької сторони Олександр ХЕНДЛЄР.

Як зазначив Б.ЗАГРЕВА, метою створення фонду є здійснення благодійної діяльності, сприяння практичному здійсненню міжнародних, загальнодержавних, регіональних та місцевих програм, які спрямовані на поліпшення соціально-економічного становища країни, її окремих регіонів та певних груп населення.

Співпраця між Волинською обласною організацією Української народної партії та німецькою благодійною організацію «Вальдек-Франкенберг» була започаткована в травні минулого року. Тоді ж, завдяки домовленостям між українською та німецькою сторонами, волинські заклади освіти та медицини отримали найбільшу благодійну допомогу, що надходила до області за останній час. У цьому році благодійна організація “Вальдек-Франкенберг” надала допомогу на суму близько 11 тисяч євро, і це дасть можливість покращити матеріально-технічну базу закладів освіти, культури, медицини області.

Борис ЗАГРЕВА запевнив, що між новоствореним Міжнародним благодійним фондом “Європейський дім” та благодійною організацією з 15-річним досвідом роботи “Вальдек-Франкенберг” буде продовжуватися тісна співпраця. Також представники обох фондів зазначили, що їхнім завданням буде надання допомоги не лише Україні, але й іншим країнам пострадянського простору, де ситуація є ще складнішою.


Версія для друку На першу сторінку