Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


06/13/200801:04 PM

Іван ЗАЄЦЬ: «УНП боротиметься з неконституційними рішеннями Севастопольської міськради цивілізовано»

«Українська народна партія ініціюватиме розгляд на сесії Верховної Ради України постанови про скасування Рішення міської ради Севастополя про встановлення у місті пам’ятника Катерині ІІ», - заявив народний депутат України, перший заступник голови Української народної партії Іван ЗАЄЦЬ у відповідь на повідомлення про те, що Севастопольська міська рада підтвердила рішення від 2005 року про встановлення в місті пам`ятника Катерині ІІ. За словами першого заступника голови УНП, «розгляд парламентом питання – єдиний спосіб цивілізованого вирішення конфлікту, оскільки відповідно до статті 144 Конституції України, Верховна Рада, як вищий законодавчий орган, має право зупиняти рішення органів місцевого самоврядування з мотивів їх невідповідності Конституції чи законам України з одночасним зверненням до суду”.

Іван ЗАЄЦЬ наголошує: «Рішення Севастопольської міської ради суперечить статті 11 Конституції України, в якій йдеться про те, що «держава сприяє консолідації та розвиту української нації, її історичної свідомості, традицій і культури».

Разом з тим, Іван ЗАЄЦЬ зазначає, що «Україна має чималий досвід вирішувати подібні питання через різноманітні акції, проте, на жаль, досвід у вирішенні конфліктів законним шляхом набагато менший». Тому, за його словами, «Українська народна партія пропонує цивілізований підхід до розв’язання суперечностей – через звернення до Конституції».


Версія для друку На першу сторінку