>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


05/27/200405:11 PM

Олександр МОСІЮК: “Відповідальність за події під Мелітополем має нести Верховний головнокомандуючий, а не стрілочники з Генштабу”

“Відповідальність за події під Мелітополем має нести Верховний головнокомандуючий, а не стрілочники з Генштабу”, - заявив голова Аналітичної Ради Української народної партії Олександр МОСІЮК, коментуючи рекомендацію Урядової комісії з розслідування причин виникнення пожежі на складах боєприпасів під Мелітополем звільнити начальника Генерального штабу ЗСУ Олександра ЗАТИНАЙКА і командувача Сухопутних військ ЗСУ Петра ШУЛЯКА, а міністру оборони Євгену МАРЧУКУ оголосити догану.

За словами Олександра МОСІЮКА, “хоча високопосадовці, яких пропонують покарати, і не є стовідсотковими стрілочниками, але в будь якій демократичній державі після таких подій, враховуючи, що вони відбулися повторно, відставка міністра оборони була б найпершим логічним кроком навіть без висновків комісій”.

“Відповідальність за події під Мелітополем має нести Верховний головнокомандуючий, оскільки це вже не перший трагічний випадок, пов’язаний із ЗСУ. Були Бровари, була ситуація із збитим літаком над Чорним морем, трагедія на Скнилівському аеродромі – всі ці події відбувалися при різних міністрах оборони, але при одному й тому ж Верховному головнокомандуючому”, - нагадав Олександр МОСІЮК.

“Існує системна криза, яка проявляється у трагедіях, подібних до мелітопольської. Це є наслідком антинаціональної політики вищого керівництва держави щодо ЗСУ“, - зазначив він.


Версія для друку На першу сторінку