>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


10/31/200405:37 PM

ПОЛТАВЩИНА. Затримано один з екіпажів голосуючих, які курсують Полтавою

Оперативна група регіонального штабу Віктора ЮЩЕНКА у Полтавській області під керівництвом народного депутат України, члена Української народної партії Бориса ЗАГРЕВИ затримали на ДВК № 42 (м. Полтава, вул.. Ціолковського, 48) автомобіль “Газель” з державним номерним знаком 13-46 СК, пасажири якого вже проголосували на декількох ДВК, зокрема №№ 40, 58.

Водій “Газелі” Г.МАЛЕШКО дав письмове пояснення депутату, в якому, зокрема повідомив, що його “направив возити людей начальник транспортного відділення Полтавського міськвиконкому”. Борис ЗАГРЕВА зазначив, що “за його спостереженнями по місту курсують близько 10 подібних “газелей”, а також легкові автомобілі”. (Факти зафіксовані на фото- та відео-плівки). Спостереження депутата опосередковано підтвердив і водій затриманого автомобіля. За його словами, “на 18 годину всі екіпажі мають приїхати до Полтавського заводу штучних алмазів для подальшого інструктажу”.

Щойно повідомили про ще один подібний “екіпаж голосуючих”, які їздять по Полтаві на автомобілі “Газель” з державним номерним знаком 02-33 СК. На передньому сидінні автомобіля - міліціонер у формі. Вимога ДАЇ зупини автомобіль була проігнорована – машина “втекла, порушуючи будь-які правила – по тротуарах та газонах”.

Для зясування всіх обставин до місцевих правоохоронців звернувся керівник Полтавського регіонального штабу Віктора ЮЩЕНКА Валерій АСАДЧЕВ.


Версія для друку На першу сторінку