>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


09/18/200603:38 PM

Українська народна партія змінює свою стратегію

«Українська народна партія змінює пріоритети своєї діяльності. Усі зусилля партійців і центрального керівництва партії тепер будуть зосереджені на посилення економічної складової партійної ідеології», - на цьому наголосив під час зборів депутатів місцевих рад та представників у місцевому самоврядуванні від УНП у Львові голова УНП Юрій Костенко.

«Наша мета сьогодні сформувати праву опозицію до безідейного антиукраїнського уряду і через опозиційну діяльність прийти до влади», - зазначив він. Юрій КОСТЕНКО також висловив переконання, що це можливо лише тоді, коли партія стане виразником економічних інтересів своїх виборців. „Результати парламентських виборів показують, що дві третини суспільних і економічних інтересів залишилися поза владою, і сьогодні у парламенті нікому піднімати системні інтереси національного виробництва на рівень законодавства. ” – підкреслив лідер УНП.

Юрій КОСТЕНКО зауважив, що „після виборів підприємці, що робили ставки і вкладали величезні кошти у „політичні проекти”, починають по-іншому дивитися на політику і політичні сили, - вони звертають увагу на діяльність УНП, бо політична репутація і послідовність УНП – бездоганна». За словами Юрія КОСТЕНКА, «у партії вже є багато реальних напрацювань – в галузі енергетичної політики і безпеки, аграрного сектору, новий бюджетний кодекс – усі доробки мають на меті захист національного товаровиробника та стимулювання його конкурентоспроможності».


Версія для друку На першу сторінку