>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


11/30/200403:04 PM

Валерій АСАДЧЕВ не виключає, що сепаратистські заяви, які лунали останнім часом, є “політичним благословенням для неплатників податків”

“Я не виключаю, що сепаратистські заяви можуть бути пов’язані з тим, що за часів правління уряду ЯНУКОВИЧА багатьом підприємствам дозволили не платити податки до держбюджту, а тепер цю несплату хочуть благословити відповідним політичним рішенням”, - заявив в інтерв’ю журналістам народний депутат України, заступник голови Бюджетного комітету ВР, член політичної групи Української народної партії у фракції В.Ющенка Валерій АСАДЧЕВ. Він підкреслив, що “несплата податків деякими “особливо наближеними” підприємствами, а також тривале урядове “викручування рук” щодо інших для отримання від них податкової передоплати, призвело країну до досить важкої економічної ситуації”.

За словами Валерія АСАДЧЕВА, “у загальному фонді державного бюджету зараз приблизно 43 млрд. грн., що означає, що за останній місяць уряду доведеться зібрати ще майже 8 млрд. грн, що є малоймовірним”. Разом з тим, депутат наголосив, що причиною цього, попри заявам Миколи АЗАРОВА, є “не стільки політична криза, скільки намагання уряду будь-якою ціною довести великі успіхи ЯНУКОВИЧА-прем’єра”. “Через те, що із суб’єктів господарювання було стягнуто передоплат приблизно на 5 млрд. грн., нові надходження від них будуть нескоро, а, отже, все це ставить під загрозу здійснення урядом низки соціальних виплат”, - каже він.


Версія для друку На першу сторінку