>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


09/26/200303:10 PM

ЛЬВІВ: Члени політичної групи УНП у Львівській облраді, фактично, змусили “Ділову Львівщину” (колишнє ЗаЄдУ) проголосувати Заяви проти вступу України в ЄЕП та конституційної реформи

Під час проведення позачергової сесії Львівської обласної ради 25 жовтня 2003 р. представники фракції "Ділова Львівщіна" (колишнє ЗаЄдУ) намагались протягнути "м'який" варіант заяви по ЄЕП та не голосувати питання конституційної реформи. Однак пропозиція депутатів - членів Української Народної Партії, фактично, дозволила “протягнути” черед облраду Заяви проти ЄЕП та конституційної реформи.

За ініціативою голови Львівської обласної організації УНП, народного депутата України Олекси ГУДИМИ, члени політичної групи УНП у Львівській облраді Володимир КАТЕРИНА (м. Червоноград), Галина ЮРКІВ (м. Стрий), Лариса ФЕДОРІВ (м. Львів) наполягли на поіменному голосуванні заяв. У результаті вся фракція "Ділова Львівщіна", за винятком її голови Михайла БРЕГІНА (НДП, начальник головного управління освіти та науки Львівської облдержадміністрації) проголосували “за” Заяву про неприпустимість ратифікації договору про вcтуп України до ЄЕП та Заяву про несхвалення конституційної реформи, запропонованої парламентською більшістю.


Версія для друку На першу сторінку