Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


06/15/200606:33 PM

ЮРІЙ КОСТЕНКО не зрозуміє, навіщо Олександру МОРОЗУ знову крісло спікера

"Коаліційні домовленості знову почалися з боротьби за крісла, а не з програми", - заявив сьогодні лідер Української народної партії Юрій КОСТЕНКО в прямому ефірі УР-1.

У цьому контексті він висловив здивування претензіями Олександра МОРОЗА на посаду спікера: «Виникає питання: для чого шановному Олександру МОРОЗУ крісло спікера, коли він не каже, якою буде політика щодо агропромислового комплексу, енергетична політика, які закони з огляду на це треба ухвалити». Юрій КОСТЕНКО нагадав, що за час головування Олександра МОРОЗА у ВР (1994-98 рр.) «було ухвалено близько 70 Законів соціального спрямування, які для свого виконання вимагали наявності в бюджеті приблизно 150-160 млрд. грн., хоча на той час у бюджеті було лише 30 млрд. грн.»

Юрій КОСТЕНКО також наголосив, що конституційні зміни впливатимуть на ефективність влади. «Це перше скликання, коли депутати працюють за новою Конституцією, може навчити політичні сили бути відповідальними. На наступних виборах виборець дасть оцінку цим політичним силам, бо влада нарешті стала персоніфікованою. Сьогодні є чітке розуміння того, хто керуватиме країною, які політичні сили утворять більшість, а відтак і Уряд», - додав він.


Версія для друку На першу сторінку